Дуже задоволена покупкою. Посуд якісний, керамічний і дуже гарний. Також чудове співвідношення ціни та якості я купила їх зі знижкою, але вони варті й повної вартості. Окремо порадувало, що в наборі немає чашок, бо в мене їх і так забагато..
05.06.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів