Шукав келихи для мартіні меншого розміру, і ці підійшли ідеально. Дуже люблю термоскло, тому це саме те, що треба Навіть з льодом вони не пітніють. Зручно лежать у руці, а край не здається занадто товстим, попри термоізоляцію. Дуже рекомендую, якщо шукаєте гарні маленькі келихи для мартіні. До того ..
29.05.2026
Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтесь для того, щоб скористатися списком вибраних товарів